LO A

Forum klasowe LO A

Ogłoszenie

Zapraszam do wypowiedzi na temat imprezy klasowej. Więcej informacji w dziale Informacje Ogólne.

#1 2012-05-01 11:14:09

 sphinx1969

Administrator

Skąd: Bielsko- Biała
Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 39

Tak sobie myślę....

Najwyższa moim zdaniem pora, aby przełamać w końcu lody i rozpocząć aktywną dyskusję w tym temacie. Otóż tak sobie myślę: zbliżają się egzaminy, kończy się powoli drugi semestr, pierwszy udało się przetrwać w prawie nie zmienionym składzie. Uważam, że fakt ten należy godnie uczcić. W końcu jesteśmy zgraną klasą (co widać na sprawdzianach z matmy ), dlatego może po egzaminach końcowych uda się zorganizować jakąś imprezę dla ABSOLWENTÓW semestru 2 LOA Wszelkie propozycje oraz zaangażowanie jest bardzo mile widziane:) Jak ktoś się pisze, to wrzucać pomysły

Pozdrawiam.


.....<<<Angels Deserves to Die>>>.....

Offline

 

#2 2012-05-03 18:39:48

 macocha

Webmaster

Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 148

Re: Tak sobie myślę....

A pićku bedzie ??
Bom rzadko pijąca
ale z Wami sobie chlapnę
Pewnie Bielsko będzie najlepszym miejscem na spotkanie, tylko niech sie odezwą ludzie co wiedzą o dobrym miejscu )

Offline

 

#3 2012-05-09 19:49:43

 sphinx1969

Administrator

Skąd: Bielsko- Biała
Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 39

Re: Tak sobie myślę....

W takim razie jako stały bywalec bielskich lokali alkoholowych jestem zobowiązany zabrać głos Otóż z mojej strony proponuję browar bielski przy placu ZWM. Świetny klimat, bardzo spokojne miejsce (żadnych masowych imprez ani dyskotek), kameralna atmosfera no i browar.... Genialne miejsce, żeby usiąść, spokojnie pogadać i napić się piwka


.....<<<Angels Deserves to Die>>>.....

Offline

 

#4 2012-05-11 20:24:57

 Atorek

Użytkownik

10844959
Call me!
Skąd: bielsko biała
Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 12

Re: Tak sobie myślę....

ja bym proponował jakieś grille albo coś takiego kto ma działke w bielsku lub obrzezachtak by każdy mógł potem wrócić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.counter-strike16.pun.pl www.tibiaots.pun.pl www.muzyczne-metal.pun.pl www.hussarians.pun.pl www.elektrotechnikaniestac.pun.pl